Tłumaczenia pisemne i tłumaczenia symultaniczne - Kraków, województwo małopolskie, cały kraj

Tłumaczenia symultaniczne - Kraków

Nasze usługi w Krakowie polecamy klientom indywidualnym i instytucjonalnym, firmom, organizatorom wydarzeń kulturalnych i naukowych, władzom lokalnym, agencjom reklamowym i wielu innym podmiotom, którym zależy na skutecznej i precyzyjnej komunikacji. Nasza specjalność to tłumaczenia ustne (tłumaczenia symultaniczne, konsekutywne i szeptane). Na potrzeby naszych klientów realizujemy również tłumaczenia pisemne. Kraków to idealne miejsce na międzynarodowe spotkania i konferencje. Z pomocą współpracujących z nami profesjonalnych tłumaczy podniesiemy rangę Państwa spotkania czy wydarzenia.

tłumaczenia symultaniczne - Kraków, notacjaProfesjonalne tłumaczenie ustne - tłumaczenie symultaniczne (tłumaczenie kabinowe) czy konsekutywne -zapewni skuteczną komunikację i porozumienie ponad barierami językowymi i kulturowymi. Dzięki wysokiej jakości usług i kompetencjom naszych tłumaczy mogą być Państwo spokojni o los międzynarodowych spotkań - tłumaczenia symultaniczne czy inne tłumaczenia ustne zapewnią ich płynny i bezproblemowy przebieg. Postaramy się też zaoferować Państwu atrakcyjne, adekwatne ceny tłumaczenia.

W naszej ofercie znajdą Państwo tłumaczenia symultaniczne na różne języki - angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, rosyjski, ukraiński, czeski, jak również inne języki europejskie i pozaeuropejskie. Szeroki wybór języków oferujemy także, jeśli chodzi o inne tłumaczenia ustne - konsekutywne, liaison, biznesowe czy też tłumaczenia realizowane przez tłumaczy przysięgłych w takich okolicznościach jak akt notarialny czy ślub.

Tłumaczenia symultaniczne - Kraków idealnym miejscem

Niewątpliwie warto zdecydować się na spotkanie firmowe czy konferencję w tak niesamowitym mieście jak Kraków. Tłumaczenie ustne, które chętnie dla Państwa wykonamy, może podnieść rangę wydarzenia. W Krakowie sprawdzi się prawie każdy rodzaj tłumaczenia. Symultaniczne czy konsekutywne – pasują doskonale do różnego rodzaju spotkań, które mogą odbyć się w tym pięknym mieście. Przestronne sale wykładowe, udostępnione przez krakowskie uczelnie, hotele bądź też któreś z licznych centrów konferencyjnych stanowią doskonałe miejsce do ustawienia kabiny, w której mogą zasiąść tłumacze symultaniczni. Kraków to także dobre miejsce na wycieczkę, podróż studyjną czy pracę w plenerze, podczas której przydatne może się okazać tłumaczenie ustne konsekutywne. Kraków, innymi słowy, to idealne miejsce na organizację wydarzenia i… przekładu.

Zamówić tłumaczenie ustne? 

Tłumacz ustny niezbędny jest, gdy osoby mówiące w różnych językach muszą się porozumieć, a kluczowa jest szybka, skuteczna, płynna, precyzyjna komunikacja bez niedomówień. Choć wielu dostawców usług językowych mieni się tłumaczami ustnymi, w rzeczywistości niewiele osób jest w stanie zapewnić profesjonalne tłumaczenie symultaniczne lub konsekutywne. Nasi tłumacze konferencyjni to wysoko wykwalifikowani profesjonaliści z uznanym doświadczeniem zawodowym. Przełożą wszystkie istotne informacje z jednego języka na drugi - precyzyjnie, pewnie i poufnie, w sposób odpowiadający Państwa wydarzeniu i celom marketingowym.

Tłumacze ustni naszego biura zapewniają wysokiej jakości tłumaczenie konferencyjne dla klientów, którzy oczekują bezproblemowej komunikacji ponad barierami językowymi. Pracują na międzynarodowych imprezach, seminariach zawodowych oraz spotkaniach dwustronnych lub wielostronnych dla instytucji państwowych i biznesu.

Spełniamy wszystkie podstawowe kryteria stawiane tłumaczom – nasze biuro to zwycięskie połączenie profesjonalizmu, pasji, doświadczenia i wiedzy specjalistycznej, gwarantujące wysokiej jakości tłumaczenia ustne i pisemne. Dzięki doświadczonemu zespołowi tłumaczy możemy pomóc Państwu w każdej sytuacji, począwszy od spotkań, a skończywszy na festiwalach, imprezach firmowych i konferencjach biznesowych w kraju i na całym świecie. Oferujemy tłumaczenia konferencyjne, w tym tłumaczenia ustne w wielu miastach (między innymi Kraków!) w licznych kombinacjach językowych. Pracujemy od lat na Państwa zadowolenie i zaufanie.

Tłumaczenia symultaniczne - Kraków, ale i obszar całego województwa i kraju

Biuro tłumaczeń Symultanicznie.PL realizuje tłumaczenia pisemne i tłumaczenia ustne - Kraków, województwo małopolskie, cała Polska, nawet zagranica to obszary naszego działania. Chętnie zapewnimy tłumaczenia konsekutywne i tłumaczenia symultaniczne (tłumaczenia kabinowe) - tłumaczenie ustne to nasza specjalność.

Kraków to nie jedyne miejsce, gdzie organizuje się konferencje i spotkania o charakterze międzynarodowym. Możemy zaoferować nasze usługi również w miastach takich jak Tarnów, Nowy Sącz, Olkusz, Oświęcim, Chrzanów, Zakopane, Bochnia, Nowy Targ, Wieliczka, Wadowice czy Krynica-Zdrój. Bogata baza noclegowa i infrastruktura konferencyjna sprawia, że województwo małopolskie często gości międzynarodowe konferencje i kongresy - w szczególności Krynica-Zdrój, Zakopane, Oświęcim i Wadowice są miejscem częstych wielojęzycznych spotkań.

Kraków - nie tylko tłumaczenia (ustne i pisemne)

Kraków to druga historyczna stolica Polski i kolebka kultury, handlu oraz nauki. Co roku przyciąga rzesze turystów, którzy zgodnie twierdzą, że trafili do prawdziwej perełki centralnej Europy. Eksperci twierdzą, że Kraków jest jednym z najpiękniejszych i najważniejszych miast Polski. Tradycja Krakowa jako ważnego elementu na mapie Polski sięga czasów zamierzchłych, jako że do końca XVIII w. Kraków pełnił rolę stolicy Polski. Jak głoszą rankingi czasopism i specjalistów, Kraków przoduje w rankingu najbardziej atrakcyjnych miast Polski i znajduje się w ścisłej czołówce Europy. Choć brak wzmianek o ludziach wykonujących zawód tłumacza ustnego w Krakowie w ubiegłych stuleciach, wierzymy, że i nasza obecność w tym pięknym mieście trwa już od wieków.

Ważnym punktem architektury Krakowa jest Rynek Główny, będący jednym z największych otwartych placów w Europie. Początkowo rynek pełnił funkcję handlową, co może stanowić ciekawą inspirację dla współczesnych handlowców pragnących uczcić, z udziałem tłumaczy oczywiście, negocjacje w gronie międzynarodowym. Z czasem Kraków przyciągnął instytucje administracyjne, edukacyjne kulturalne i rozrywkowe. Rynek Główny tętni obecnie życiem pełni rolę gospodarza wydarzeń kulturalnych o ogromnej renomie. Stanowi punkt spotkań osób różnego pochodzenia, płci, zawodu i w różnym wieku.