Tłumaczenia ustne, symultaniczne i pisemne - Poznań, Warszawa, Wrocław, cała Polska

Tłumaczenia symultaniczne - Poznań

Zapraszamy do współpracy - nasze biuro tłumaczeń oferuje kompleksowe usługi tłumaczeniowe. Współpracujemy z kompetentnymi tłumaczami, by móc zaoferować Państwu tłumaczenia symultaniczne, konsekutywne i pisemne najwyższej jakości.

W naszej ofercie mamy tłumaczenia ustne symultaniczne i konsekutywne, jak również tłumaczenia pisemne - na takie języki jak np. angielski, francuski, niemiecki, włoski, rosyjski, czeski.

Poniżej znajdą Państwu przykłady realizacji w Poznaniu - tłumaczenia ustne wykonane przez współpracujących z nami tłumaczy.

Konferencja medyczna

Tłumaczenie ustne (tłumaczenie symultaniczne) z języka polskiego na angielski i języka angielskiego na polski na konferencji medycznej. Wśród uczestników: praktykujący lekarze i naukowcy prowadzący badania w dziedzinie medycyny.

Szkolenia techniczne

Tłumaczenie ustne konsekutywne cyklu szkoleń dotyczących obsługi i konwersacji maszyn. Tłumaczenia z języka angielskiego i niemieckiego.

Spotkania polityków

Tłumaczenia konsekutywne i tłumaczenia symultaniczne z j. angielskiego i niemieckiego podczas rozmów polityków szczebla regionalnego i wizyt delegacji zagranicznych w Poznaniu.

 Poznań to miasto, w którym wiele się dzieje

Konferencje, szkolenia, warsztaty, negocjacje - wiele dzieje się w Poznaniu z udziałem gości z zagranicy.

Zapraszamy do współpracy z naszym biurem - chętnie udzielimy wsparcia językowego, zapewniając tłumaczenie symultaniczne, konsekutywne czy pisemne na najwyższym poziomie. Tłumacze, z którymi współpracujemy, to wykwalifikowani specjaliści, absolwenci i wykładowcy m.in. Uniwersytetu  im. Adama Mickiewicza w Poznaniu czy Politechniki Poznańskiej. Tak - w przypadku tłumaczeń technicznych mamy w gronie naszych współpracowników również inżynierów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować usługi tłumaczeniowe (tłumaczenia specjalistyczne, tłumaczenia symultaniczne, konsekutywne i pisemne) najwyższej jakości.

Widok znad Warty - tu realizujemy tłumaczenia ustne Poznań

Poznań - miasto targów, biznesu i nauki, ale także wielkopolska stolica kultury i miejsce o długiej historii. Widok znad Warty.

Komunikacja to podstawa - warto skorzystać z usług profesjonalnego poznańskiego biura tłumaczeń. Dzięki temu unikną Państwo nieporozumień i niedomówień. Tłumaczenia ustne, w szczególności zaś tłumaczenia symultaniczne, wymagają najwyższych kompetencji - nie ma wiele czasu do namysłu, trzeba świetnie znać terminologię i opanować techniki tłumaczeniowe. 

Jak wybrać dobre biuro tłumaczeń w Poznaniu?Jak wybrać tłumaczenia Poznań: tłumaczenia ustne Poznań i tłumaczenia pisemne Poznań

Zachęcamy do zapytania biur tłumaczeń o kwalifikacje współpracujących z nimi tłumaczy - w szczególności zaś konkretnych tłumaczy, którzy zostaną wysłani do Państwa firmy czy instytucji. Dyplom  ukończonych studiów ze specjalizacją w zakresie tłumaczeń konferencyjnych i akredytacja instytucji UE dla tłumaczy konferencyjnych to dobre potwierdzenie kwalifikacji, zwłaszcza w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem w branży. Wszystko to jest istotne, by oferowane usługi tłumaczeniowe spełniły Państwa oczekiwania.

Rozsądne ceny - dobre tłumaczenia. Poznań wie, jak oszczędzać

Wiemy - poznaniacy lubią wydawać pieniądze rozsądnie. Dlatego oferujemy bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Chętnie też przygotujemy dla Państwa indywidualną, bezpłatną wycenę usługi - zapraszamy do kontaktu z naszym biurem tłumaczeń - w Poznaniu, albo po prostu telefonicznie/mailowo.

Interesuje Państwa cennik tłumaczeń ustnych - jakie są stawki i ceny, jak kształtują się zarobki tłumaczy? Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na osobnej podstronie.

Szukają Państwo tłumaczeń na terenie Wielkopolski? Zapraszamy do zapoznania się z przykładami realizacji (tłumaczenia ustne) na obszarze całego województwa wielkopolskiego. A może interesują Państwa tłumaczenia ustne, np. tłumaczenia symultaniczne, jak również tłumaczenia pisemne na zachód od Poznania? Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną: Biuro tłumaczeń - Zielona Góra - tam również oferujemy nasze usługi tłumaczeniowe.