Tłumaczenia symultaniczne i pisemne - Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Poznań, Wrocław, obszar całej Polski

Biuro tłumaczeń - Zielona Góra

Poszukują Państwo firmy, która kompetentnie i niedrogo zrealizuje tłumaczenia symultaniczne. Zielona Góra to jedno z miejsc, gdzie oferujemy nasze usługi. Co ważne, tłumaczenia zawsze wykonywane są przez dobrych tłumaczy o potwierdzonych kwalifikacjach - filologów, lingwistów, najczęściej po specjalnych studiach z zakresu tłumaczenia konferencyjnego.

Na naszą ofertę składają się różnorodne usługi tłumaczeniowe: tłumaczenia symultaniczne, ale również tłumaczenia konsekutywne, towarzyszące i wreszcie tłumaczenia pisemne. Przekładamy takie języki jak angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, rosyjski, ale mamy także sprawdzonych współpracowników specjalizujących się w rzadszych językach.

Poniżej będą mieli Państwo okazję zapoznać się z przykładami tłumaczeń, wykonanych przez współpracujących z nami tłumaczy w Zielonej Górze i okolicach.

Forum polsko-amerykańskie

Tłumaczenie symultaniczne z angielskiego na polski i polskiego na angielski na konferencji o polsko-amerykańskiej współpracy biznesowej. Również tłumaczenie konsekutywne konferencji prasowej i rozmów B2B z lubuskimi przedsiębiorcami.

Współpraca polsko-niemiecka

Tłumaczenia symultaniczne PL<>DE na konferencjach o współpracy województwa lubuskiego z Brandenburgią i miastem Berlin. Poruszony szereg tematów, m.in. współpraca w sektorze zdrowia i w zakresie transportu, jak również pozyskiwanie środków finansowych.

Tłumaczenie techniczne w fabryce

Tłumaczenia konsekutywne angielsko-polskie i niemiecko-polskie przy rozruchu nowej linii produkcyjnej. Przy takich zleceniach kluczowa merytoryczna wiedza tłumacza, jak również świetna znajomość słownictwa fachowego.

 Zielona Góra - stolica regionu i brama do Europy Zachodniej

Zielona Góra to miasto, w którym odbywają się liczne konferencje, spotkania, miasto, które prężnie rozwija się biznesowo i przyciąga inwestorów zagranicznych.

Chętnie przyczynimy się do rozwoju kwitnących stosunków dyplomatycznych i gospodarczych, oferując pomoc językową w zakresie tłumaczenia symultanicznego, konsekutywnego czy tłumaczeń pisemnych. Zapraszamy do współpracy z Symultanicznie.PL - oferujemy usługi tłumaczeniowe na wysokim poziomie, realizowane przez najlepszych specjalistów w dziedzinie.

 

Tłumaczenia symultaniczne Zielona Góra biuro tłumaczeń

Bachusek - motyw przewodni w Zielonej Górze. Postaci Bachuska pojawiają się w różnych miejscach w całym centrum miasta. Tutaj: Bachusek oszczędza pieniądze przy siedzibie banku. Z nami też zaoszczędzą Państwo pieniądze. 🙂

 

Biuro tłumaczeń w Zielonej Górze - jak dokonać odpowiedniego wyboru?

Konkurencja na rynku tłumaczeniowym jest bardzo duża - w ostatnim czasie powstało wiele podmiotów oferujących usługi tłumaczeniowe, często niewspółpracujących z tłumaczami na stałe, a tylko dysponujących bazą danych i zwracających się do tłumaczy, kiedy pojawi się chętny do skorzystania z usług klient. My sugerujemy korzystanie z biur prowadzonych przez tłumaczy ustnych, bo dobra znajomość branży i specyfiki pracy tłumacza konferencyjnego jest na wagę złota. Jeśli interesują Państwa tłumaczenia ustne - tłumaczenia konferencyjne, zwłaszcza zaś tłumaczenia kabinowe - zachęcamy do zwrócenia się do nas.

Niezależnie jednak od wyboru biura tłumaczeń, z którego usług Państwo skorzystają czy do którego zwrócą się Państwo z zapytaniem czy prośbą o wycenę, radzilibyśmy zapytać o kwalifikacje, doświadczenie, wykształcenie konkretnych tłumaczy, którzy zostaną wysłani do Państwa firmy czy na Państwa konferencję.

Oferujemy tłumaczenia symultaniczne i inne usługi tłumaczeniowe w całym wojewódzwie lubuskim

Realizujemy tłumaczenia w Zielonej Górze i okolicach, ale i w innych miejscach na terenie całego województwa lubuskiego: Gorzów Wielkopolski, Słubice, Kostrzyn nad Odrą, Łęknica i Rzepin (w których to miastach z racji położenia geograficznego miasta na granicy polsko-niemieckiej odbywa się szczególnie dużo konferencji dotyczących współpracy polsko-niemieckiej właśnie), Świebodzin, Nowa Sól, Wschowa, Żary, Żagań, Zbąszynek... długo by wymieniać.

Wspieramy współpracę i pojednanie polsko-niemieckie

W gronie naszych współpracowników mamy wykwalifikowanych tłumaczy ustnych i pisemnych języka niemieckiego, dzięki czemu możemy zaoferować tłumaczenia symultaniczne, konsekutywne, pisemne w tym języku. Nasi tłumacze są absolwentami filologii germańskiej i lingwistyki stosowanej, część z nich ukończyła Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Większość jeździła wielokrotnie do Niemiec, mieszkała tam przez pewien czas, i na co dzień tłumaczy nie tylko w Polsce, ale i po drugiej stronie Odry.

W naszej pracy - jako tłumacz symultaniczny, tłumacz konsekutywny czy po prostu przy wykonywaniu tłumaczeń towarzyszących / szeptanych, cenimy sobie to, że w jakimś stopniu przyczyniamy się do przyjaźni i porozumienia między narodami, jakby patetycznie to nie brzmiało. Tłumacze przede wszystkim mają za zadanie wspierać proces komunikacji - i to oni mogą sprawić, że komunikacja będzie przebiegała płynnie i sprawnie.