Biuro tłumaczeń Symultanicznie.PL - kontakt

Zapraszamy do współpracy z naszym biurem.

Szybki kontakt: 694 341 292, 601 288 232,

Błyskawiczna indywidualna, niezobowiązująca wycena tłumaczenia.

Ważne przy wycenie

W przypadku tłumaczeń ustnych przydatne pod kątem wyceny i doboru odpowiedniego zespołu tłumaczy są takie informacje jak:

  • tryb tłumaczenia (symultaniczne, konsekutywne, towarzyszące - możemy też służyć Państwu radą),
  • rodzaj spotkania (konferencja, szkolenie, negocjacje...),
  • tematyka wydarzenia,
  • miejsce i termin, czas trwania,
  • liczba uczestników (zwłaszcza w przypadku tłumaczenia symultanicznego - oszacowanie liczby potrzebnych zestawów słuchawkowych).

Wiemy oczywiście, że na etapie planowania czy przygotowania spotkania część szczegółów  może być jeszcze nieznana - bywa np., że nasi klienci zgłaszają się po tłumaczenie na rok przed wydarzeniem, kiedy są dopiero na etapie ustalania, gdzie wszystko będzie się ono odbywać. W miarę możliwości zachęcamy jednak do podawania choćby orientacyjnych informacji. 

Nasza firma

Nasza firma jest zarejestrowana jako start-up w ramach inkubatora przedsiębiorczości (Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUp"). Dzięki temu możemy zaoferować Państwu korzystne ceny, przede wszystkim zaś dzięki wsparciu księgowo-administracyjnemu ze strony Fundacji - skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na profesjonalnej realizacji tłumaczeń. 

Ponieważ na co dzień podróżujemy na realizacje w całym kraju, siłą rzeczy za nasze biuro służy nam niejednokrotnie przedział pociągu czy kabina tłumaczeniowa. Jesteśmy jednak dostępni również stacjonarnie w Poznaniu (ul. Półwiejska 25/3) i w Warszawie (ul. Żurawia 6/12, lok. 766), po uprzednim umówieniu się. Regularnie bywamy w wielu innych miastach, zwłaszcza we Wrocławiu, Szczecinie, Łodzi i Zielonej Górze. 

Dane do faktury:

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości „Twój StartUp”

ul. Żurawia 6/12, lok. 766

00-503 Warszawa

NIP: 5213641211

Zapraszamy do kontaktu!