Tłumacz angielskiego, niemieckiego, francuskiego? Poniżej znajdą Państwo szczegóły oferty.

Tłumaczenia medyczne, techniczne, biznesowe, humanistyczne

W Symultanicznie.pl oferujemy tłumaczenia pisemne z różnych dziedzin: tłumaczenia medyczne, biznesowe, humanistyczne, tłumaczenia techniczne, tłumaczenia artykułów naukowych, specyfikacji technicznych, instrukcji, dokumentów, umów, korespondencji, tekstów literackich. W gronie naszych współpracowników znajduje się niejeden tłumacz angielskiego, niemieckiego, francuskiego, ale i tłumacze innych języków, w tym języków pozaeuropejskich. 

Przykładowe dziedziny tłumaczeń

Tłumaczenia techniczne

Tłumaczenia artykułów naukowych, specyfikacji technicznych, instrukcji. Współpraca ze specjalistami z wielu dziedzin, absolwentami politechnik, inżynierami.

[tłumaczenia techniczne - więcej]

Tłumaczenia medyczne

Tłumaczenia z zakresu medycyny - wyniki badań, artykuły naukowe, epikryzy. Wykonujemy także tłumaczenia medyczne symultaniczne!

Tłumaczenie stron internetowych

Strona internetowa to wizytówka firmy - ważne, by była przetłumaczona bez błędów. Tłumacz angielskiego, niemieckiego czy nawet chińskiego z naszego biura o to już zadba.

Artykuły naukowe

Tłumaczenia artykułów naukowych z wielu dziedzin: medyczne, z zakresu chemii, biologii, nauk społecznych, humanistycznych... i nie tylko!

Dokumenty

Umowy, świadectwa, dyplomy, akty urodzenia, prawa jazdy - zapewniamy tłumaczenia różnych dokumentów. Współpracujemy z tłumaczami przysięgłymi.

Teksty literackie

Chętnie podejmujemy się także tłumaczenia tekstów literackich - dla naszych tłumaczy angielskiego i innych języków to miła "odskocznia" od specjalistycznych tłumaczeń medycznych czy technicznych.

Profesjonalne tłumaczenia medyczne

W Symultanicznie.PL wyspecjalizowaliśmy się szczególnie między innymi w tłumaczeniach medycznych. Nasi tłumacze znają doskonale dziedzinę i potrafią zapewnić profesjonalny i kompetentny przekład.

Tłumaczenie artykułów naukowych

Do specjalizacji naszego biura należy tłumaczenie tekstów naukowych. Mamy doświadczenie w przekładzie tekstów z różnych dziedzin - obok artykułów medycznych tłumaczymy artykuły m.in. z architektury, socjologii, językoznawstwa, filozofii, nauk ścisłych czy technicznych.

tłumaczenia medyczne: tłumacz angielskiego i niemieckiegoTłumacz angielskiego, niemieckiego, a może innego języka?

Z naszym biurem tłumaczeń współpracują tłumacze wielu języków. Do tego jeden tłumacz angielskiego drugiemu tłumaczowi angielskiego nierówny - mamy specjalistów od różnych dziedzin, takich jak tłumaczenia medyczne, techniczne czy biznesowe. Dzięki szerokiemu gronu wykwalifikowanych współpracowników jesteśmy w stanie dobrać do danego zlecenia odpowiedniego tłumacza - angielskiego, niemieckiego, francuskiego czy wielu innych języków.

Co jest istotne w tłumaczeniach pisemnych?

Profesjonalizm, znajomość tematu, świetna znajomość języka źródła i języka docelowego, znajomość zasad ortografii i interpunkcji, wyczucie językowe, dobry styl, umiejętność wyszukiwania informacji specjalistycznych, biegła obsługa podstawowych narzędzi pracy tłumacza, takich jak programy CAT - to wszystko podstawa profesjonalnie zrealizowanej usługi. W naszym biurze wiemy o tym doskonale - dlatego współpracujemy tylko z profesjonalnymi tłumaczami angielskiego, francuskiego i wielu innych języków europejskich i pozaeuropejskich. Teksty są również sprawdzane przez wykwalifikowanych korektorów.