Tłumaczenia ustne, symultaniczne i pisemne – Poznań, Warszawa, Wrocław, cała Polska

Tłumaczenia symultaniczne - Poznań

biuro tłumaczeń Poznań

Zapraszamy do współpracy – nasze biuro tłumaczeń oferuje kompleksowe usługi tłumaczeniowe. Współpracujemy z kompetentnymi tłumaczami, by móc zaoferować Państwu tłumaczenia symultaniczne, konsekutywne i pisemne najwyższej jakości.

W naszej ofercie mamy tłumaczenia ustne symultaniczne i konsekutywne, jak również tłumaczenia pisemne – na takie języki jak np. angielski, francuski, niemiecki, włoski, rosyjski, czeski.

Poniżej znajdą Państwu przykłady realizacji w Poznaniu – tłumaczenia ustne wykonane przez współpracujących z nami tłumaczy.

Konferencja medyczna

Tłumaczenie ustne (tłumaczenie symultaniczne) z języka polskiego na angielski i języka angielskiego na polski na konferencji medycznej. Wśród uczestników: praktykujący lekarze i naukowcy prowadzący badania w dziedzinie medycyny.

Szkolenia techniczne

Tłumaczenie ustne konsekutywne cyklu szkoleń dotyczących obsługi i konwersacji maszyn. Tłumaczenia z języka angielskiego i niemieckiego.

Spotkania polityków

Tłumaczenia konsekutywne i tłumaczenia symultaniczne z j. angielskiego i niemieckiego podczas rozmów polityków szczebla regionalnego i wizyt delegacji zagranicznych w Poznaniu.

Poznań to miasto, w którym wiele się dzieje

Konferencje, szkolenia, warsztaty, negocjacje – wiele dzieje się w Poznaniu z udziałem gości z zagranicy.

Zapraszamy do współpracy z naszym biurem – chętnie udzielimy wsparcia językowego, zapewniając tłumaczenie symultaniczne, konsekutywne czy pisemne na najwyższym poziomie. Tłumacze, z którymi współpracujemy, to wykwalifikowani specjaliści, absolwenci i wykładowcy m.in. Uniwersytetu  im. Adama Mickiewicza w Poznaniu czy Politechniki Poznańskiej. Tak – w przypadku tłumaczeń technicznych mamy w gronie naszych współpracowników również inżynierów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować usługi tłumaczeniowe (tłumaczenia specjalistyczne, tłumaczenia symultaniczne, konsekutywne i pisemne) najwyższej jakości.

Komunikacja to podstawa – warto skorzystać z usług profesjonalnego poznańskiego biura tłumaczeń. Dzięki temu unikną Państwo nieporozumień i niedomówień. Tłumaczenia ustne, w szczególności zaś tłumaczenia symultaniczne, wymagają najwyższych kompetencji – nie ma wiele czasu do namysłu, trzeba świetnie znać terminologię i opanować techniki tłumaczeniowe. 

Tłumaczenia symultaniczne - zasady i standardy

Organizacje branżowe wypracowały szereg zasad i standardów, których spełnienie jest konieczne, by zapewnić wysoką jakość usług. W naszej pracy opieramy się o standardy Polskiego Stowarzyszenia Tłumaczy Konferencyjnych, Stowarzyszenia Tłumaczy Polskich i Międzynarodowego Stowarzyszenia Tłumaczy Konferencyjnych AIIC. Nasi współpracownicy to profesjonalni i doświadczeni tłumacze symultaniczni, dzięki czemu tłumaczenia ustne, w tym tłumaczenia symultaniczne (tłumaczenia kabinowe) mogą być realizowane przez nas na najwyższym poziomie.

Jak wybrać tłumaczenia Poznań: tłumaczenia ustne Poznań i tłumaczenia pisemne Poznań

Jak wybrać dobre biuro tłumaczeń w Poznaniu?

Zachęcamy do zapytania biur tłumaczeń o kwalifikacje współpracujących z nimi tłumaczy – w szczególności zaś konkretnych tłumaczy, którzy zostaną wysłani do Państwa firmy czy instytucji. Dyplom  ukończonych studiów ze specjalizacją w zakresie tłumaczeń konferencyjnych i akredytacja instytucji UE dla tłumaczy konferencyjnych to dobre potwierdzenie kwalifikacji, zwłaszcza w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem w branży. Wszystko to jest istotne, by oferowane usługi tłumaczeniowe spełniły Państwa oczekiwania.

Rozsądne ceny - dobre tłumaczenia. Poznań wie, jak oszczędzać

Wiemy – poznaniacy lubią wydawać pieniądze rozsądnie. Dlatego oferujemy bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Chętnie też przygotujemy dla Państwa indywidualną, bezpłatną wycenę usługi – zapraszamy do kontaktu z naszym biurem tłumaczeń – w Poznaniu, albo po prostu telefonicznie/mailowo.

Interesuje Państwa cennik tłumaczeń ustnych – jakie są stawki i ceny, jak kształtują się zarobki tłumaczy? Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na osobnej podstronie.

Szukają Państwo tłumaczeń na terenie Wielkopolski? Zapraszamy do zapoznania się z przykładami realizacji (tłumaczenia ustne) na obszarze całego województwa wielkopolskiego. A może interesują Państwa tłumaczenia ustne, np. tłumaczenia symultaniczne, jak również tłumaczenia pisemne na zachód od Poznania? Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną: Biuro tłumaczeń – Zielona Góra – tam również oferujemy nasze usługi tłumaczeniowe.

Biuro tłumaczeń siedziba Poznań
  • Pon – Pt  9:00 – 17:00
  • +48 509-662-578
  • Ul. Marcelińska 102 Poznań
  • prolingjs@protonmail.com
Scroll to Top