Tłumaczenia symultaniczne i pisemne - Wielkopolska i obszar całego kraju

Tłumaczenia pisemne i tłumaczenia symultaniczne - Gniezno, Kalisz, Konin, cała Wielkopolska

Tłumaczenia pisemne? Konsekutywne? Tłumaczenia symultaniczne? Kalisz? Konin? Gniezno? Oferujemy tłumaczenia w całym województwie wielkopolskim

Główna siedziba naszego biura tłumaczeń znajduje się w Poznaniu – i choć świadczymy usługi tłumaczeniowe w całej Polsce, szczególnie upodobaliśmy sobie obszar Wielkopolski. Kalisz, Konin, Gniezno, Września, Piła, Leszno to tylko niektóre miasta, w których świadczymy usługi tłumaczeniowe. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, która obejmuje tłumaczenia ustne (tłumaczenia symultaniczne i konsekutywne),  także tłumaczenia pisemne, zwłaszcza wysoce specjalistyczne (medyczne i techniczne).

Gniezno - tu nasze biuro tłumaczeń oferuje tłumaczenia symultaniczne

Co istotne, współpracujemy z doświadczonymi tłumaczami o wszechstronnym przygotowaniu językowym i merytorycznym, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować wysoką jakość usług. Najczęściej wykonujemy tłumaczenia konferencyjne i pisemne na języki takie jak angielski, francuski, włoski, hiszpański, rosyjski, czeski i wreszcie język niemiecki, wśród naszych współpracowników nie brak jednak osób wyspecjalizowanych w innych językach.

Przedstawiamy kilka przykładów realizacji z udziałem współpracujących z nami tłumaczy ustnych na obszarze całego województwa wielkopolskiego.

Tłumaczenie medyczne

Tłumaczenie symultaniczne z angielskiego na polski: wykład i warsztaty dotyczące bezdechu sennego. Gniezno.

Motoryzacja

Tłumaczenia symultaniczne i konsekutywne (język angielski i niemiecki) w branży motoryzacyjnej. Września.

Tłumaczenie techniczne

Tłumaczenie konsekutywne niemiecko-polskie w fabryce części samochodowych. Ostrów Wielkopolski.

Biznes i psychologia

Tłumaczenie symultaniczne EN<>PL i DE<>PL wykładu o mózgu i emocjach. Opalenica.

Współpraca międzynarodowa

Tłumaczenie konsekutywne i towarzyszące podczas spotkania władz gmin partnerskich z pięciu krajów. Pniewy, Nowy Tomyśl, Opalenica.

Tematyka społeczna

Tłumaczenie symultaniczne (szeptane) polsko-niemieckie na konferencji o godzeniu życia zawodowego i społecznego. Wolsztyn.

Tłumaczenia naukowe

Tłumaczenie symultaniczne z języka polskiego na angielski na międzynarodowej konferencji lingwistycznej. Gniezno.

Rolnictwo

Tłumaczenie symultaniczne na język niemiecki na konferencji o uprawie szparagów. Nowy Tomyśl.

Negocjacje i biznes

Negocjacje - język angielski, tematyka biznesowa, handlowa i techniczna. Koło.

Tu nasze biuro tłumaczeń oferuje tłumaczenia symultaniczne

Do wielkopolskich miast, w których oferujemy tłumaczenia ustne (tłumaczenia symultaniczne, konsekutywne, towarzyszące, szeptane), należą między innymi  Kalisz, Konin, Piła, Ostrów Wielkopolski, Gniezno, Leszno, jak również Swarzędz, Śrem, Września, Krotoszyn, Turek, Jarocin, Wągrowiec, Kościan, Koło, Środa Wielkopolska, Rawicz, Wolsztyn, Nowy Tomyśl, Pobiedziska i Oborniki.

Jesteśmy jednak gotowi zaoferować nasze usługi (łącznie ze zorganizowaniem sprzętu potrzebnego, kiedy realizowane jest tłumaczenie kabinowe) na obszarze całego województwa, również w mniejszych miejscowościach. Przygotujemy bezpłatną i niezobowiązującą wycenę usługi, chętnie też udzielimy przydatnych organizatorom wydarzenia wskazówek.

Ostrów Wielkopolski - oferujemy tłumaczenia konferencyjne i symultaniczne

Profesjonalne tłumaczenia ustne i pisemne w Wielkopolsce

Wielkopolska to niezwykle prężnie rozwijający się region Polski. To miejsce, które tętni życiem – gospodarczym, kulturalnym, biznesowym, region o najniższej stopie bezrobocia i licznych inwestycjach zagranicznych. Dlatego zapraszamy do skorzystania z naszych usług w kontaktach z partnerami zagranicznym, na szkoleniach prowadzonych przez zagranicznych szkoleniowców, podczas konferencji medycznych czy naukowych. Z przyjemnością zaoferujemy też tłumaczenia pisemne, w tym wysoce specjalistyczne tłumaczenia medyczne. Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy tłumaczenie ustne na język angielski, francuski, hiszpański, niemiecki, rosyjski, włoski, czeski i inne. Nasza oferta obejmuje także tłumaczenia pisemne – zwłaszcza tłumaczenia medyczne i techniczne, a więc usługi wysoce specjalistyczne, wymagające od tłumacza wysokich kompetencnji i świetnego przygotowania merytorycznego i językowego. Od tego, jak dobrze przygotowany będzie tłumacz ustny –  tłumacz symultaniczny (kabinowy)  czy tłumacz konsekutywny zależy sukces wydarzenia i powodzenie komunikacji. Profesjonalny tłumacz konferencyjny to nieodzowna pomoc na wydarzeniach o charakterze międzynarodowym i wielojęzycznym. Jeśli inwestujemy w dobry catering, salę konferencyjną – to warto też zainwestować w dobre tłumaczenie konferencyjne. Nasze biuro tłumaczeń do tego zaoferuje je po bardzo rozsądnych cenach.

Profesjonalne tłumaczenia ustne i pisemne w Wielkopolsce​

Wielkopolska to niezwykle prężnie rozwijający się region Polski. To miejsce, które tętni życiem – gospodarczym, kulturalnym, biznesowym, region o najniższej stopie bezrobocia i licznych inwestycjach zagranicznych. Dlatego zapraszamy do skorzystania z naszych usług w kontaktach z partnerami zagranicznym, na szkoleniach prowadzonych przez zagranicznych szkoleniowców, podczas konferencji medycznych czy naukowych. Z przyjemnością zaoferujemy też tłumaczenia pisemne, w tym wysoce specjalistyczne tłumaczenia medyczne. Zapraszamy do współpracy!

Tłumaczenia symultaniczne od A do Z

W ramach małego podsumowania – lista alfabetyczna wielkopolskich miast, w których chętnie zaoferujemy nasze usługi – tłumaczenia ustne, w tym tłumaczenia symultaniczne. W wielu z tych miejsc mieliśmy już okazję realizować tłumaczenia ustne. Lista nie jest listą zamkniętą – chętnie dojedziemy na miejsce Państwa konferencji czy spotkania. Zachęcamy do kontaktu w sprawie bezpłatnej, niezobowiązującej wyceny.

Gniezno, Jarocin, Kalisz,  Koło, Konin, Kościan, Krotoszyn, Leszno,  Nowy Tomyśl, Oborniki, Opalenica, Ostrów Wielkopolski, Piła, Pniewy, Poznań, Rawicz, Skoki, Swarzędz, Śrem, Turek, Wągrowiec, Wolsztyn, Września.

Scroll to Top